Uczyń, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla gości. Ich zbiór jest w wszyscy naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie działają na wzbudzanie pożądania seksualnego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich zadanie pomoże wykreować atmosferę bezpieczeństwa oraz pożądania, w jakiej inne osoby będą Ciż bardziej otwarte i uległe. Oddziaływanie feromonów jest całkiem normalne i przyjemne, ze powodu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Przedstawiają one nie tylko klucz do sukcesu na randce, czy imprezie, ale oraz w biznesie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i stworzysz aurę zaufania i oczekiwania.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych osób w środowisku
powstaniesz w skóry dominatora i prowadzący
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe relacje oraz zdobędziesz akceptację innych typów

Stosowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w mieszkaniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony oddziałują przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, a tak mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w rozumieniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do większości infochemicznej, które naturalnie powstają w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Okazuje się jednak, iż podstawy też nie są małego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe wartości w powszechnym życiu każdego pracownika m.in. wyrażają dominację oraz kupią na danie się spośród otoczenia, znamiennie działają na pewność siebie, a jeszcze – co dla grup jest najważniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów zaczyna się w terminie, gdy przyjadą do narządu nosowo-lemieszowego, wybierającego się w jamie nosowej.
Jak leczą te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te cechy chemiczne stoją się atrybutem atrakcyjności, efektywnie zachęcają do nas płeć przeciwną i wspomagają w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych reklamie na ten temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie czynniki są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w jakim przyrządzają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów robi się to w własnej podświadomości.

alluramin new

http://Alluramin24.com