Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który zlikwiduje ten problem i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą potrafi istnieć chora dieta oraz niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który polepsza ich odcień oraz budowę. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale nadają się zarówno dla pań, jak także dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, działając na dodatkowy element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w tym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To obecnie te segmenty stanowią o dobrym funkcjonowaniu lęku oraz uważają ogromne stanowisko w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, i co za tym chodzi, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso-Duo Oil 2