Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo płynące z dużych elementów wzmacniających, jakie uważają się w samym serum sprawiają, że już po pierwszej aplikacji że i uczuć różnicę. To idealna formuła, która gromadzi się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skojarzonych z nimi zalety. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży dostarcza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C i E efektywnie ochrania włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto zaczerpnąć z plusów tego sposobu osobiście.

Vivese Senso Duo

ProEngine

Revitalum Mind

Vivese Senso Duo Shampoo