Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie istniała w sum zaspokojona? Kobiety wymagają wiele czasu, by czuć kompletną przyjemność z stosunku i uczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, że wtedy nie problem, to jeden wiesz, że nie udało Ci się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się toż szczególnie, ona że w wyniku stracić cierpliwość.

Długi seks powtarza się być sposobem do wspaniałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście istnieje możliwość, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze bliską znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawy.

Formuła Climax Control może wykonać, iż będziesz w trwanie dłużej uprawiać sex niż przed podjęciem terapii. Ten specjalny czas ma szansę zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz używał zdolność kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Szybko nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

Climax Control

derminax

femmax