Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, iż mężczyźni, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej problemów z erekcją w porównaniu potencja do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle proste ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby wywołać widoczną różnicę szybko i w wygodny sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój penis jest przeważnie wyczerpany. Musi wypocząć. Wobec tego niesłychanie ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie odpowiedniego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój członek jest potencja zdrowy i gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest ogromnie ważny.