Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co kłopoty z erekcją lub impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na obniżone libido albo nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeśli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może wynikać z bardzo różnych powodów, które zawierają zarówno czynniki fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to zwykle alkoholizm, uzależnienie od narkotyków, nadwaga, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo działania uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido czy wręcz jego zaniku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm i problemy w związku. Niskie
kamagra zel libido może także wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań spowodowanych traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Nerwowe sytuacje

Większość mężczyzn przeżywa stres z powodu kłopotów zawodowych albo problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm ludzki ma genetyczną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki albo ucieczki. W tym celu wytwarza hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w praktyce mają zachęcać go do działania. Trudno jednakże po otrzymaniu reprymendy od kierownika zacząć go bić lub brać nogi za pas, skutkiem tego z reguły tłumimy tę naturalną reakcję, powodując, iż zgromadzona energia i napięcie nie znajdują ujścia. Jeśli przez długi okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swoich nerwów, możesz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich kamagra tanio jak brak popędu płciowego albo brak zainteresowania seksem.