Dziewięć wskazówek na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i kochanki satysfakcja ze zbliżenia była znacznie większa.

Prezentuje kilka prostych wskazówek, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania dowiodły, że dotyk aktywizuje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Rezultat jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może podnieść poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo promienie słońca obniżają ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność oraz apetyt na seks. Solarium też daje takie rezultaty.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, iż filmy miłosne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i wzwody są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy zajdzie taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa większa ilość krwi.

5. Pij sok z owocu granatu
Każdego dnia wypijaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, tani cialis
że owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego powoduje, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otaczaj się wonią wanilii

Zapach wanilii efektywnie wzmaga przepływ krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują i pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej przykre niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli facet spożywa zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Tym samym należałoby włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do penisa. Pewne badanie wykazało, że już 2 papierosy mogą sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych negatywnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra